Kde jsem: Katalog > > > >

GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků

GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků

GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

od 2 828 Kč do 5 144 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků: Automatické zavlažování GARDENA pro 6 květin. Truhlíků výrobce: GARDENA popis produktu: * Plnoautomatické zavlažování květinových truhlíků řízené počítačem. Nezávislé na vodovodním kohoutku a prot... > více informací


Náš tip

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
Do 10 dnů

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
Skladem
Do 10 dnů
Do 10 dnů
Do 10 dnů
Do 10 dnů
Info v obchodě

GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků - popis

nahoru

Automatické zavlažování GARDENA pro 6 květin. Truhlíků výrobce: GARDENA popis produktu: * Plnoautomatické zavlažování květinových truhlíků řízené počítačem. Nezávislé na vodovodním kohoutku a proto soběstačné. Až pro 5 - 6 m květinových truhlíků. Možnost rozšíření. Jednoduchá volba zavlažovacích údajů z 13 stálých programů. Doplňkově možnost přípojky pro elektronický dešťový senzor GARDENA č.v. 1189 a čidlo půdní vlhkosti č.v. 1187. Obsah: transformátor s otočným knoflíkem pro volbu zavlažovacího programu, nízkonapěťové čerpadlo 14 V s kalovým filtrem, 25 kapačů cca 2 l/h s uzavírací zátkou a čisticí jehlou, 10 m rozvodné hadice 4,6 mm (3/16"), 15 držáků.

Výrobce Gardena

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Zahradní domky nebo Odpadkové koše, Sauny a infrasauny, Skleníky.

Nejlevnější GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků akční ceny - Levné GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků stojí 2 828 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zavlažování.


;