Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Zavlažování >

Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 4" - 90121

Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 4" - 90121

Cena produktu Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy ... není známa.

 

Popis produktu Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 4" - 90121: Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 4" - 90121 výrobce: Claber výsuv: 10 cm popis produktu: Tento model je profesionální statický rozstřikovač s obdélníkovým rozstřikem z kraje plochy. Použit... > více informací


Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 4" - 90121 - popis

nahoru

Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 4" - 90121 výrobce: Claber výsuv: 10 cm popis produktu: Tento model je profesionální statický rozstřikovač s obdélníkovým rozstřikem z kraje plochy. Použité materiály a kvalita výrobního procesu jsou zárukou totální spolehlivost v jakémkoli typu závlahového systému. Trysky jsou speciálně profilovány tak, aby zajistili konstantní a vyváženou distribuci vody. Vybaven nerezovým šroubem regulujícím délku dostřiku. Standardní 1“ vnitřní závit zajišťuje možnost být domontován do již existujícího rozvodu. Výsuv nad povrch do výšky 4“ (10cm).

Výrobce Claber

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 4" - 90121 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Zahradní domky nebo Přístřešky, Skleníky, Odpadkové koše.

Nejlevnější Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 4" - 90121 akční ceny - Levné Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 4" - 90121

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 4" - 90121 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 4" - 90121 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zavlažování.