Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Zavlažování >

Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 2" - 90119

Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 2" - 90119

Cena produktu Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy ... není známa.

 

Popis produktu Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 2" - 90119: Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 2" - 90119 výrobce: Claber výsuv: 5 cm popis produktu: Tento model je profesionální statický rozstřikovač s obdélníkovým rozstřikem z kraje plochy. Použité... > více informací


Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 2" - 90119 - popis

nahoru

Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 2" - 90119 výrobce: Claber výsuv: 5 cm popis produktu: Tento model je profesionální statický rozstřikovač s obdélníkovým rozstřikem z kraje plochy. Použité materiály a kvalita výrobního procesu jsou zárukou totální spolehlivost v jakémkoli typu závlahového systému. Trysky jsou speciálně profilovány tak, aby zajistili konstantní a vyváženou distribuci vody. Vybaven nerezovým šroubem regulujícím délku dostřiku. Standardní 1“ vnitřní závit zajišťuje možnost být domontován do již existujícího rozvodu. Výsuv nad povrch do výšky 2“ (5cm).

Výrobce Claber

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 2" - 90119 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Zahradní domky nebo Přístřešky, Skleníky, Odpadkové koše.

Nejlevnější Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 2" - 90119 akční ceny - Levné Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 2" - 90119

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 2" - 90119 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Claber Výsuvný zavlažovač pruh z kraje plochy - 2" - 90119 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zavlažování.