Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Zavlažování >

Claber COMETA 6 - 8016

Claber COMETA 6 - 8016

Cena produktu Claber COMETA 6 - 8016 není známa.

 

Popis produktu Claber COMETA 6 - 8016: COMETA 6 - 8016 výrobce: Claber počet zón: 6 popis produktu: Velký displej z tekutých krytalů pro snadné čtení nastavených dat. Programování pomocí pouhých tří tlačítek. Doba zálivky nastavitelná ... > více informací


Claber COMETA 6 - 8016 - popis

nahoru

COMETA 6 - 8016 výrobce: Claber počet zón: 6 popis produktu: Velký displej z tekutých krytalů pro snadné čtení nastavených dat. Programování pomocí pouhých tří tlačítek. Doba zálivky nastavitelná od 1 minuty do 4 hodin na každé sekci. Tlačítko start pro okamžité zahájení zálivky. Dva denní programy se 4-6 starty za den. Možnost týdenních cyklů od 1 do 15 dnů. Funkce Budget pro kompletní přenastavení zálivkových časů od 10 do 150%. Tlačítko manual pro neplánovanou zálivku. Testovací program pro kontrolu provozu jednotlivých sekcí. Poloautomatické programování pro aktivaci přednastavených programů. Tlačítko Rain-stop pro deaktivaci systému pro případ deště (nebo vestavěním čidla pro automatickou kontrolu). Možnost nastavení zálivky na kalendářní liché a sudé dny včetně přestupného roku. Funkce budget také pro kompletní procentuální přenastavení délek zálivek. Přednastavený bezpečnostní odklad spouštění jednotlivých ventilů. Ovladač čerpadla. 9V záložní zdroj. Externí transformátor je součástí balení.

Výrobce Claber

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Claber COMETA 6 - 8016 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Zahradní domky nebo Přístřešky, Skleníky, Odpadkové koše.

Nejlevnější Claber COMETA 6 - 8016 akční ceny - Levné Claber COMETA 6 - 8016

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Claber COMETA 6 - 8016 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Claber COMETA 6 - 8016 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zavlažování.